Mikrodermabrazja diamentowa

mikroMikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami diamentu. Dzięki stopniowemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do intensywnego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, które wędrując do góry zastępują komórki uszkodzone.

Mikrodermabrazja przeznaczona jest nie tylko do walki z istniejącym defektem skóry. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabieg oczyszczający i zapobiegający utracie sprężystości skóry. Można ją wykonać niezależnie od wieku pacjenta i rodzaju skóry, a także partii ciała – twarz, szyja, dekolt, plecy.

Zabieg ten wygrywa w walce z nadmiernym rogowaceniem skóry, rozszerzonymi porami czy przebarwieniami. Przez usunięcie warstwy rogowej naskórka przyśpiesza się ewakuacje zaskórników i zmniejsza łojotok. Łagodny mechaniczny peeling poprawia funkcjonowanie skóry, minimalizuje objawy starzenia, spłyca drobne zmarszczki, poprawia napięcie, pobudza regenerację naskórka oraz spłyca blizny.

Systematycznie stosowane zabiegi nadają skórze młodzieńczy wygląd i czynią ją bardziej promienną. Z każdą sesją efekty potęgują się, skóra staje się coraz bardziej gładka, elastyczna, świetlista oraz nabiera zdrowego kolorytu.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezbolesnym, nie powodującym uczuleń, skutecznie regenerującym i odmładzającym skórę. Pełna kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępie 1 do 4 tygodni. Zabieg można również wykonywać jednorazowo. Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Mikrodermabrazja może być również stosowana jako zabieg wspomagający inne terapie.

Wskazania do mikrodermabrazji:

Przeciwskazania do zabiegu:

Pielęgnacja skóry po zabiegu:

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.