Powiększanie ust

Powiększanie i modelowanie ust

 

Zmysłowe, pełne usta to marzenie każdej kobiety. Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym polecany jest dla osób, które dostrzegają problem zbyt małych ust. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta, u młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Dzięki nowoczesnym preparatom najlepszych, światowych firm można stosunkowo szybko i bezpiecznie sprawić, by nasze usta kusiły pięknym, pełnym kształtem. Natychmiastowy i bardzo naturalny efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy w zależności od organizmu pacjentki, najczęściej ok. 1 roku.

Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w przerwie na lunch. Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem.

W dniu zabiegu oraz 4 dni po zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż z ust.

Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji.

Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.