Gorącymi kamieniami

ratnaabhyanga
RATNAABHYANGA – MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Ratna” w sanskrycie znaczy klejnot, kamień szlachetny; „Abhyanga” to masaż, namaszczenie.

RATNAABHYANGA to masaż gorącymi  kamieniami półszlachetnymi, kryształami górskimi i ciepłym olejem ajurwedyjskim.

Ratnaabhyanga to wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania, działanie jak i na sam wygląd kamieni. Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energetyzujący dla każdego rodzaju skóry. Dodatkowo zastosowanie w 100 % naturalnych, certyfikowanych olei ajurwedyjskich (indyjskich) na bazie czarnego sezamu, kokosu i ziół indyjskich, wyprodukowanych wg. tradycyjnych receptur, uzupełnia perfekcyjnie skomponowany masaż/  zabieg dla klientów nawet najbardziej wymagających.
massage-rocks
Masaż gorącymi kamieniami szlachetnymi (półszlachetnymi = naturalnymi np. jaspisami, karneolami, itp.) polega przede wszystkim na masowaniu, a nie tylko na układaniu kamieni na ciele klienta.

Podczas masażu używa się kamieni – unikatów i kryształów obrabianych tylko na specjalne zamówienie z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii.. Kamienie tej wielkości są nieosiągalne w ofertach produkcji seryjnej. Są to przede wszystkim jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, kwarc różowy. Każdy z kamieni ma inne określone działanie na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm.

Popularny masaż kamieniami bazaltowymi to nie masaż Ratnaabhyanga.

Zapisując się do naszego newslettera będziesz zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym salonie. Dodatkowo skorzystasz ze specjalnych ofert, które przygotowujemy i zmieniamy niemalże co chwilę. A to wszystko dla Ciebie!

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.