Masaż ciepłym olejem kokosowym

lomilomi
MASAŻ (POLINEZYJSKI) HAWAJSKI LOMI LOMI

Tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi, nazywany również często potocznie masażem polinezyjskim to bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami. Głęboki relaks powoduje odblokowanie negatywnych emocji, które „zapamiętują” nasze mięśnie poprzez wywołanie w nich napięcia. Przywrócenie świadomości naszego ciała poprzez stan głębokiej relaksacji (stan Alfa) osiągnięty dzięki Lomi pozwala nam na pozbycie się wielu fizycznych i psychicznych ograniczeń.

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu, charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.
LomiLomiNui
Ta niezwykła terapia relaksacyjnej pracy z ciałem błyskawicznie zdobywa uznanie również w Polsce..
Lomi Lomi to wspaniały masaż o bardzo długiej tradycji. Pochodzi z Hawajów i wiąże się z nim filozofia Huny. Masaż całkiem do niedawna traktowany był jako wiedza tajemna i wykonywany tradycyjnie (pierwotnie) tylko przez Kahunów (hawajskich uzdrowicieli). Dzisiaj wykonują go również pasjonaci masażu – i nie tylko – na całym świecie przekazując „dotyk łapą zadowolonego kota” wszystkim, którzy tego potrzebują.

Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż i jest to bardzo osobiste, za każdym razem inne doświadczenie w relacji pacjent/tka (klient/tka) – masażysta/tka. Oprócz masażu w tradycji Huny istnieje wiele innych praktyk, sposobów uzdrawiania, m.in. modlitwy, które mają znaczenie uniwersalne w każdej kulturze i jak mawiał mój nauczyciel liczy się przede wszystkim dobra intencja.

Zapisując się do naszego newslettera będziesz zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym salonie. Dodatkowo skorzystasz ze specjalnych ofert, które przygotowujemy i zmieniamy niemalże co chwilę. A to wszystko dla Ciebie!

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.