Manicure hybrydowy

Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure’em nawet do trzech tygodni!

Każdej z nas zdarzyło się chodzić z odpryśniętym lakierem… A to ze względu na nietrwałość lakieru, a to brak czasu na wizytę u manikiurzystki, czy chociażby brak czasu na „manicure domowy”. Zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach (a nawet godzinach!), nawet kiedy są trwałe, to z codziennymi obowiązkami często niestety nie mają szans. A przecież każda z nas wie, że zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka kobiety. Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Stworzony z myślą o wszystkich zapracowanych kobietach, które chcą cieszyć się nieskazitelnym manicure’em do 3 tygodni. Zwykły lakier został zastąpiony emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze. Trwałość lakierów hybrydowych jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch/trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Czas wykonania to ok. 60 – 80 minut. Samo wykonanie manicure hybrydowego prawie nie różni się od tradycyjnego manicure z malowaniem:

– nadanie kształtu paznokciom oraz ewentualne usunięcie/odepchnięcie skórek,

– nałożenie preparatu odtłuszczającego, który ma na celu zwiększenie przyczepności do płytki paznokcie, a przez to większą trwałośc manicure,

– przystąpienie do aplikacji lakieru hybrydowego: nałożenie bazy, dwóch warstw lakieru oraz top coat’u, dzięki któremu połysk lakieru hybrydowego będzie jeszcze trwalszy. Każda warstwa lakieru wymaga utwardzenia w lampie UV.

Wykonany w profesjonalnym salonie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka uszkodzenia paznokci.

UWAGA! Próby samodzielnego ściągania lakieru różnymi metodami mogą skutkować uszkodzeniem paznokci. Jeśli chcesz mieć pewność, że zarówno nałożenie jak i później ściągnięcie lakieru zostanie fachowo wykonane, skorzystaj z naszych usług.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.