Makijaż permanentny ust

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Dzięki makijażowi permanentnemu ust ich kształt będzie idealny, a kolor świeży i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała poprawiać makijażu w ciągu dnia. Twoje usta zawsze będą nienaganne, bez względu na okoliczności.
Na początku wybierany się kolor, który odświeży usta i doda Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie starannym rysunkiem podkreśla się kontur warg, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd. Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 40 dniach od zabiegu. Do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać.
Należy pamiętać, że ten sam kolor u każdej osoby da inny efekt, gdyż każda z Pań ma inną czerwień wargową. Jedne usta są jasne, inne ciemne, różowe, sine, czerwone… Dlatego nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć jaki będzie ostateczny efekt. Przy drugim zabiegu można jednak zmienić kolor, jeśli wcześniej otrzymany nie będzie odpowiadał.

Przed zabiegiem:
Przez 4 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie tabletek HEVIRAN 800mg dwa razy dziennie. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia.
Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Zaleca się przez kilka dni przed zabiegiem wykonywanie peelingu ust.

Po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 60%. Przy obowiązkowej korekcie (6-8 tygodni od pierwszego zabiegu) efekt jest wzmacniany. Można wtedy zmienić wcześniej użyty kolor.

Przez 3-5 dni po zabiegu należy przyjmować tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć i dotykać pigmentowanego miejsca. W żadnym wypadku usta nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.
Usta należy nawilżać tylko 1-3 razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem.
Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu:
Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.