Makijaż permanentny oczu

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU
Perfekcyjna kreska na powiece, która nie rozmazuje się nawet po intensywnych ćwiczeniach fizycznych czy pływaniu. Taki efekt osiągniesz dzięki makijażowi permanentnemu.
Twoje rzęsy będą się wydawały grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na powiece.
Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem, czy dla osób nielubiących lub nieumiejących się malować.
Miękka kreska w linii rzęs sprawi, że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste. Tak wykonany makijaż poprawi wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twój wzrok będzie hipnotyzujący.

Przed zabiegiem:
Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Kilka dni przed zabiegiem zaleca sie zrobienie henny na rzęsy, gdyż po zabiegu przez ok. 10 dni nie można tuszować rzęs. Należy zdjąć przedłużone rzęsy – jeśli takie są oraz na pół roku przed odstawić odżywki stymulujące porost rzęs typu Revitalash.
Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą okularów przeciwsłonecznych. Mogą się przydać jeśli oczy będą bardzo opuchnięte.

Po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 60%. Przy obowiązkowej korekcie (3-4 tygodnie od pierwszego spotkania) efekt zabiegu jest wzmacniany. Można wtedy też delikatnie zmienić wcześniej już nadany kształt.
Przez ok. 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Kresek przez ok. tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować/nawilżać.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.