Makijaż permanentny brwi

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
Odpowiednio podkreślone brwi dodają charakteru twarzy i równoważą cały jej wygląd. Niestety idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, a henna daje krótkotrwały efekt. W takim przypadku makijaż permanentny jest po prostu idealnym rozwiązaniem.
Pierwszym krokiem w wykonywaniu makijażu jest stworzenie idealnego kształtu brwi. Następnie wybranie metody, którą podkreślimy wcześniej narysowane łuki. Kolejnym etapem jest dobór odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do podkreślenia brwi.
Od tej pory każdego dnia będziesz cieszyć się perfekcyjnymi brwiami.

Przed zabiegiem:
Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu do naturalnej linii włosków brwi. Duży wpływ na przebieg zabiegu pigmentacji ma kondycja skóry w miejscu brwi i dookoła nich. Wskazane jest wykonanie wcześniej mikrodermabrazji, dzięki której skóra będzie gładka i elastyczna. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.
Po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie nawet do 60%. Przy obowiązkowej korekcie (3-4 tygodnie od pierwszego zabiegu) efekt jest wzmacniany. Można wtedy zmienić delikatnie kształt, kolor, a nawet metodę.

Przez ok. 7 dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno ich moczyć, trzeć i dotykać skóry poddanej pigmentacji. W żadnym wypadku brwi nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi przez ok. tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować/nawilżać.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu:
Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.